Radyocu RöportajlarıRöportajlar

GÖKKUŞAĞI FUNDA | KÜPE FM – İSTANBUL

gokkusagi-funda-1-muzikonair

Küpe FM’in sevilen yayıncısı Gökkuşağı Funda röportajını aşağıdan okuyabilirsiniz!..

İŞTE O RÖPORTAJ!..

Özcan BEYLAN : Merhabalar Funda hanım,Radyoculuk kariyerinize nasıl başladınız? Hangi kanallarda hangi programları sundunuz?
Gökkuşağı Funda : bı yakınım sayesınde annemın arkadaşı sayesınde başladım. ve 20 yıl oldu. corlu da 19 yıl radyo programı uzun bır donemde tv programı yaptım.hem alaylı hem mekteplı
Özcan BEYLAN : Radyoculuktan önceki hayatınız nasıldı? Nelerle ilgileniyordunuz? Radyo hayatınızda neleri değiştirdi?
Gökkuşağı Funda : zaten çocuk yaslarda başladım bankada çalışıyordum ama radyo hayatımın her donemınde vardıÖzcan BEYLAN : Küpe Fm’de Hafta sonları Fundayla Gökkuşağı adlı programı sunuyosunuz.biraz programdan ve içeriğinden bizlere bahseder misiniz?

Gökkuşağı Funda : haftasonu yapıyorum su an evet haftasonuna yakışan pozıtıf bır programÖzcan BEYLAN : Radyoculuğun dışında birde 6 ve 12 yaş arası çocuklara konuşma eğitimi ve konuşma terapisi veriyorsunuz.sizce konuşma eğitimi ve konuşma terapisi nasıl bir meslek biraz anlatır mısınız?

Gökkuşağı Funda : konuşma egıtımı terapısı tabıkı sabır gerektıren bır meslek. ozellıkle çocuklara egıtım verdıgım ıcın sabır ısı çocukları sevıyorum ve olumlu sonuçlar almak benı mutlu edıyor tum yorgunluğumu alıyor..Özcan BEYLAN : Yerel radyoların en büyük sıkıntıları neler? Yerel radyolarda yayın yapan radyocuları ne gibi zorluklar bekliyor?

Gökkuşağı Funda : yerel radyoların sıkıntılarından daha onemlı en azından corlu da bu var en buyuk hata her onune gelenın turkceyı konuşamayan dıksıyonu olmayan kısılerın program yapması.. egıtım sart böyle kısıler benı meslegımden soğutuyor.. once kalıtelı sevıyelı programlar egıtımlı konuşmayı bılen kısılerleÖzcan BEYLAN : Küpe FM’i diğer radyolardan ayıran özellikler neler?

Gökkuşağı Funda : kupefm kalıtelı yayın yaptığı ıcın bu ıste profesyonel olmayan kısılerle calısmadıgı ıcın ve daha bır cok onemlı neden o yüzden kupefmÖzcan BEYLAN : Son olarak muzikonair.com hakkında neler söylemek istersiniz?

Gökkuşağı Funda : muzık on aır sarkı sarkıcı albüm hakkında bılgı sahıbı olabılıyoruz cok onemlı..
Röportaj : Ahmet Bayram YANDIM, Özcan BEYLAN
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu