Müzikonair Gönül Yazar’dan Ajda Pekkan ve Tarık Akan İtirafı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gönül Yazar’dan Ajda Pekkan ve Tarık Akan İtirafı

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Gönül Yazar, Bilal Özcan'ın "Geçmişte Tarık Akan ile Ajda Pekkan arasında bir aşk yaşandı mı?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

87 yaşındaki ünlü sanatçı Gönül Yazar, katıldığı bir magazin programında yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti. Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Gönül Yazar, Bilal Özcan’ın “Geçmişte Tarık Akan ile Ajda Pekkan arasında bir aşk yaşandı mı?” sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Gönül Yazar, Ajda Pekkan ile geçmişte yakın ilişkiler içinde olduklarını ve sık sık görüştüklerini anlattı. Soruya verdiği yanıtla herkesi şaşırtan ünlü sanatçı, “İki kız kardeş gibiydik. Evet, aramızda konuşuyorduk… Bir gece onunla onun evinde kahve içiyorduk. Aktörlerden bahsediyorduk. Hangisi en güzel diye. Ben dedim ki Tarık Akan değil mi… ‘Aman ben de öyle zannettim eve çağırdım. Yani aramızda bir şeyler olacaktı ama ses tonu çok çirkindi’ dedi. Bir soğukluk olmuş ses tonundan dolayı. Sesinin tonu iyi değilmiş. Filmlerde onu dublajcılar konuşuyormuş” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)