Müzikonair Gripin ve Gazapizm’den Sürpriz Proje!.. | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gripin ve Gazapizm’den Sürpriz Proje!..

Gripin, “Nasılım Biliyor Musun?” albümündeki şarkılarını kliplendirmeye devam ederken sürpriz bir projeye imza attı!
Yakın zaman içinde “Elini Korkak Alıştırma” adlı şarkılarını kliplendirecek olan grup, öncesinde sürpriz bir düet ile sevenlerinin karşısına çıkıyor!
Yönetmenliğini Umut Aral’ın yaptığı, başrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Orkun ışıtmak, Bahar Şahin, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız, Tolga Canbeyli, Bada Oh Deniz’in yer aldığı ve Kerem Bürsin’ in de konuk oyuncu olarak katıldığı Türkiye ve dünyanın ilk e-spor sinema filmi olan “İyi Oyun” filminin müziğine Gazapizm ile düet yaptılar!
Sözleri Birol Namoğlu ve Gazapizm tarafından yazılan ”Alem-i Fani”nin müziği Birol Namoğlu’na, düzenlemesi ise gripin grubuna ait.
Tüm dünyayı kasıp kavuran “League of Legends” oyununu beyazperdeye taşıyan ”İyi Oyun” filminin Türkiye ve dünyada bir ilk olma özelliği taşıdığı için bu filmin bir parçası olmanın kendilerine ayrı bir heyecan yaşattığını söyleyen gripin grubu, klibin de çok sevileceğini söyledi.
“Alem-i Fani” Gripin Yapım Etiketi ile “İyi Oyun” filminin vizyona tarihi olan 2 Kasım’da tüm dijital platformlarda yerini aldı…

Gripin & Gazapizm – Alem-i Fani

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)