Müzikonair Gülçin Ergül’ün Yaralandığı Kaza Sonrası Cemre Kemer’den Dikkat Çeken Paylaşım | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gülçin Ergül’ün Yaralandığı Kaza Sonrası Cemre Kemer’den Dikkat Çeken Paylaşım

Gülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı bir trafik kazası geçirmişti. Kazada Ergül yaralanırken, Lafçı ise yaşamını yitirmişti. Hepsi grubunun diğer üyeleri arasında yer alan Cemre Kemer'den sosyal medya paylaşımı geldi.

Gülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı bir trafik kazası geçirmişti. Kazada Ergül yaralanırken, Lafçı ise yaşamını yitirmişti. Hepsi grubunun diğer üyeleri arasında yer alan Cemre Kemer’den sosyal medya paylaşımı geldi.

Bir döneme damga vuran Hepsi grubunun üyelerinden Gülçin Ergül trafik kazası geçirmiş ve kazada sevgilisi hayatını kaybetmişti. Erdal Şeyda Lafçı’nın ölüm haberiyle yıkılan Ergül’ün ise sağlık durumu iyiye gidiyor.

Gülçin Ergül’ün bu kötü haberle yıkılmasının ardından gözler diğer grup üyelerine çevrilmişti. Diğer grup üyelerinden herhangi bir paylaşım yapılmaması dikkat çekmişti.

Cemre Kemer cenazeden sonraki gün yaptığı üst üste paylaşımlarla tepki gördü. Cemre Kemer gelin tepkiler üzerine bir paylaşımına ise şu yorumu bıraktı; “Bazı konular hassastır, sosyal medyada değil gerçek hayatta paylaşmak gerekir.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)