MüzikMüzik Haber

Gülden Aradığı Aşkı Buldu

Şarkıcı Gülden, sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Bir süre önce evliliğini bitiren Gülden'in yeni aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

Gülden Arslan, sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Bir süre önce evliliğini bitiren Gülden’in yeni aşka yelken açtığı ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı, yakın meslektaşı Ece Seçkin’in düğününe erkek arkadaşı İzzet Baslak ile katıldı.

Yandan Yandan adlı şarkısı ile adından bir kez daha söz ettiren Gülden aradığı aşkı buldu.

Önceki gece Ece Seçkin’in düğününe erkek arkadaşı İzzet Baslak ile katılan ünlü sanatçı, basın mensuplarına ”İlk kez yakaladınız. İzzet ile yaklaşık 2 yıldır beraberiz, mutluyuz” dedi.

Ünlü şarkıcı Gülden ve eski eşi Ercan Mutlu arasında sular durulmuyor. Gülden’in hayatında biri olduğu duyumunu alan Ercan Mutlu, Gülden’e dava açmaya hazırlanıyor.

Youtube’da yayınlanan klibinin altına eski eşi Ercan Mutlu’dan hakaret ve tehdit dolu yorumlar gelmişti. Kendisini tehdit eden eski eşi hakkında “Ben ağır alkol ve şiddet problemi olan bu şahıstan 3,5 yıldır yani boşandığım günden beri aralıksız tehdit, hakaret ve aşağılanmaya maruz kaldım. İlk bir buçuk yıl kızımın babasına olan duygularını etkilememesi adına herhangi bir girişimde bulunmadım ve sessiz kaldım. Ta ki bu tehdit, hakaret ve aşağılamalar babası tarafından kızıma yapılana kadar. O andan itibaren bir anne olarak hukuki süreci başlatmaya karar verdim.” açıklamasını yapmıştı.

İlgili Haber: Tehdit Mesajları Atmıştı! Eski Eşi Gülden’e Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu