GündemSosyal

Gülşen Karakolda İmza Verdi

'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçlamasıyla tutuklanan, daha sonra tahliye edilen şarkıcı Gülşen sabah saatlerinde karakola giderek imza verdi.

‘Halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ suçlamasıyla tutuklanan, daha sonra tahliye edilen şarkıcı Gülşen sabah saatlerinde karakola giderek imza verdi.

Yurt dışına çıkış yasağı ve en yakın karakola imza verme şartı getirilen Gülşen, sabah saat 08.30’da Levent Polis Merkezi’ne geldi. Gülşen, karakoldaki elektronik bölmeye parmak bastıktan sonra polis merkezinden ayrıldı.

Popçu Gülşen, bir konserinde imam hatip liselilere yönelik sözlerinden dolayı önce tutuklandı dört gün sonra serbest bırakıldı.

Ev hapsi kaldırılan ve özgürlüğüne kavuşan Gülşen, yılbaşına kadar olan toplamda 50 konserini iptal ettiğini bildirdi. İmam Hatip Liselilere yönelik söylemleri sebebiyle tutuklanan ancak daha sonra serbest bırakılan Gülşen, 50 konserini iptal etti. Kararın tamamen Gülşen’in kendi inisiyatifinde olduğu açıklandı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.