Müzikonair Gülşen’den Hakkınca Çıkan İddialara Yanıt! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gülşen’den Hakkınca Çıkan İddialara Yanıt!

Gülşen müzisyen eşi Ozan Çolakoğlu hakkında çıkan "İstanbul'daki stüdyosunda bulunan ekipmanlarını sattığı ve İngiltere'nin başkenti Londra'ya temelli yerleşeceği" haberlerine açıklık getirdi.

Gülşen müzisyen eşi Ozan Çolakoğlu hakkında çıkan “İstanbul’daki stüdyosunda bulunan ekipmanlarını sattığı ve İngiltere’nin başkenti Londra’ya temelli yerleşeceği” haberlerine açıklık getirdi.

Gülşen, “Eşiniz Ozan Çolakoğlu’nun İstanbul’daki stüdyosunda bulunan ekipmanlarını sattığı ve tamamen Londra’ya yerleşeceği yönünde haberler çıktı. Neler söyleyeceksiniz?” şeklindeki soruyu cevapladı.

Habertürk’te yer alan habere göre; eşinin Londra’ya yerleşeceği iddiasını net bir dille yalanladı. 45 yaşındaki şarkıcı, “Öyle bir şey yok” açıklamasını yaptı.

İlgili Haber: Ozan Çolakoğlu ve Gülşen’den Radikal Karar

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)