Müzikonair Günel ve Reza Zarrab Aşkı Yeniden Mi Alevlendi? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Günel ve Reza Zarrab Aşkı Yeniden Mi Alevlendi?

Yıllar önce evlilik hazırlığı yaptığı Reza Zarrab'ın kendisini Ebru Gündeş'le aldatmasıyla yıkılan şarkıcı Günel'in paylaşımları kafa karıştırdı. Günel ile Ebru Gündeş'le boşanan Reza Zarrab'ın yeniden bir araya geldiği ve ikilinin şimdilerde Miami'de birlikte olduğu ileri sürdü.

Yıllar önce İbrahim Tatlıses’in keşfetmesiyle ünlenen ve “Azeri Kızı” olarak tanınan Günel Zeynalova, iş insanı Reza Zarrab’la evlilik hazırlığı yaparken ihanete uğraşmıştı. Günel’i Ebru Gündeş ile aldatan Zerrab, Ebru Gündeş’le evlenmişti. Bu evlilikten Gündeş’le bir çocuğu olan Zarrab’ın boşanmadan Hadise ile yakınlaştığı ileri sürülmüştü.

O dönemde ortaya iddialar ikili tarafından da yalanlanmıştı. 2021 yılında Ebru Gündeş ile boşanan ve uzun yıllardır Miami’de yaşayan Zarrab ile Günel’in yıllar sonra yeniden yakınlaştığı ileri sürüldü.

MİAMİ’DEN PAYLAŞIM

Hadise ve Zarrab’ın yasak aşk yaşadığı iddiasının ardından Gündeş’e gönderme yaparak “Adalet tecelli etti” sözleriyle gündem olan Günel, geçtiğimiz günlerde Miami’ye gitti. Instagram hesabından sık sık Miami’den paylaşımlar yapan şarkıcının bir paylaşımında “R” harfi yazması dikkatlerden kaçmadı.

YENİDEN BİRLİKTELER Mİ?

Magazin kulislerinde “Yılın aşk bombası” manşetleriyle ortaya atılan iddialarda,  yıllar önce aşk yaşayan çiftin yeniden bir araya geldikleri ileri sürüldü. Programda bahsedilen kişileri Reza Zarrab ve Günel olduğu iddia edildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu