Müzikonair Hacettepe Kariyer Fuarı 7-8 Mart’ta Kapılarını Açıyor | Müzikonair
Diğer EtkinlikEtkinlikler

Hacettepe Kariyer Fuarı 7-8 Mart’ta Kapılarını Açıyor

Türkiye’nin en büyük üniversite kariyer fuarı ünvanına sahip Hacettepe Kariyer Fuarı, 7-8 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en büyük üniversite kariyer fuarı ünvanına sahip Hacettepe Kariyer Fuarı, 7-8 Mart 2024 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesi’nde yer alan Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi’nde Müzikonair medya sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Hacettepe Üniversitesi Kariyer Merkezi ve okulun 7 öğrenci topluluğunun işbirliğiyle düzenlenen fuar, farklı sektörlerden firmalar ile üniversite öğrencilerini bir araya getirme amacı taşıyor. Staj ve iş imkanlarından yararlanabilmek için şirketlerle birebir temas fırsatını yakalayabileceğiniz fuarda, birçok sektörden sayısı 200’e yakın firma konuk edilecek.

Tamamen Ücretsiz

Katılımcı firma sayısı ve her geçen yıl artan ziyaretçi kitlesiyle dikkat çeken etkinliğin bu yılki konsepti ise “Lider Kadınlar” olarak belirlendi. 150’den fazla firmanın standının yanı sıra fuarın temasına uygun kadın konuşmacıların sahne alacağı ana salon oturumları ile iki gün boyunca birçok firmanın düzenleyeceği workshop, mülakat simülasyonu, vaka analizi vb. içerikteki interaktif oturumlar, tamamen ücretsiz bir şekilde öğrencilerle buluşturulacak.

İlham veren oturumları, interaktif salon etkinlikleri ve onlarca sektörden yüzlerce başarılı firmaya ev sahipliği yapacak Hacettepe Kariyer Fuarı’nın tüm ayrıntılarına ulaşmak ve fuar zamanı kayıt oluşturabilmek için Play Store / iOS aracılığıyla HU Kariyer Fuarı mobil uygulamasını indirebilir ya da @huksf sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

(Fuar, Hacettepe Üniversitesi dışından katılımcılara açık ve ücretsizdir.)

Hacettepe Kariyer Fuarı 2024

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu