Hadise ve Reza Zarrab İle İlgili Şaşırtan İddia! -
GündemSosyal

Hadise ve Reza Zarrab İle İlgili Şaşırtan İddia!

Söylemezsem Olmaz programı sunucuları Arto ve Bircan Bali Hadise ve Reza Zarrab ile ilgili şaşırtıcı bir iddia ortaya attı.

Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler’den boşanan Hadise’nin adı bir dönem Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile anılmıştı. Söylemezsem Olmaz programı sunucuları Arto ve Bircan Bali Hadise ve Reza Zarrab ile ilgili şaşırtıcı bir iddia ortaya attı. İddiaya göre Hadise ve Reza Zarrab görüşüyor.

40 milyon TL ev aldığı söylentileriyle magazin gündeminden düşmeyen Hadise ile ilgili konuşan Arto, ”40 milyon TL’yi nereden bulmuş? Ya Rıza ile görüşüyor kulağıma geliyor” iddiasında bulundu.

Öte yandan Bircan Bali, “El ele fotoğrafını gören biri var ama bize vermiyor fotoğrafı” diyerek yepyeni bir iddiada bulundu.

“Hadise çok zıplarsa zıp zıp mahkemedir filan ben ne yapar ne eder o kadının şartını yaparım, gider o fotoğrafı alırım. Gerekirse o görüntüyü de yayınlarım.” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)