MüzikMüzik Haber

Hakan Taşıyan’dan Yıldız Tilbe’ye: ‘Sahnede Kalp Kırılır Mı?’

Arabesk müziğin güçlü isimlerinden Hakan Taşıyan, Yıldız Tilbe’yi eleştirdi. Taşıyan, geçtiğimiz günlerde orkestrasıyla sahnede gerginlik yaşayan Yıldız Tilbe’yi katıldığı bir programda eleştiri yağmuruna tuttu. Yıldız Tilbe kısa bir süre önce sahnede orkestrası ile şiddetli bir gerginlik yaşamış ve ağır laflar sarfetmişti. Konunun takipçisi olarak orkestranın konuyla ilgili açıklamalarını Özcan Beylan özel haberinde yer vermişti.

İlgili Haber: Yıldız Tilbe’nin Orkestrası’ndan Müzik Onair’a Çarpıcı Açıklamalar !

Konu tazeliğini korurken ünlü sanatçı Hakan Taşıyan da katıldığı 2.sayfa programında Tilbe’yi, ‘Müzisyen insan daha naif insanlardır. Enstrüman çalan kardeşlerin gönlü kırılır mı? Yıldız Tilbe’yi severim. Sahnede orkestra kovmayı ona yakıştırmadım. İnsanların gözleri önünde kalp kırılmaz.’ sözleriyle eleştirdi.

‘Para Konusunda Beni Harcadılar’

Müzikal çalışmalarına uzun bir süredir ara veren Hakan Taşıyan, ‘Hayat mücadelesi, koşturmaca ekrana ara verdim. İnsanlarla mücadele kolay değil, yoruluyoruz. Ekmek kazanmak kolay değil. Piyasadaki arkadaşlarımız aslında işin farklı yönünü bilmiyorlar. Prodüktörlerin yaptığı maddi şeyler, paylaşımlar… Para meselesi girince işin içine dostluklar bozuluyor.Para konusunda beni de üzdüler. Allah biliyor ben ne söyleyeyim. Alacaklarım vardı ama ne söyleyeyim. Para için kimin gönlünü kırayım şimdi.’ ifadelerini kullandı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.