Ana Sayfa » Müzik » Halil Sezai Soruşturmasında Şok Görüntüler! Elinde Baltayla Beklemiş…

Halil Sezai Soruşturmasında Şok Görüntüler! Elinde Baltayla Beklemiş…

oduller-reklam-banner

Halil Sezai’nin darp ettiği komşusu Hüseyin Meriç’in yeni görüntüleri ortaya çıktı. Olay öncesi baltayla evinin bahçesinde beklemiş…

Halil Sezai film çekimi için kiraladığı villanın önünde 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i öldüresiye dövmüştü. Yüzüne çok sayıda darp alan ve kalp hastası olan Hüseyin Meriç, “Beni döverken kelime-i şehadet getirdim, ‘Ezan mı okuyorsun lan sen?’ diye daha çok dövdü” diye konuşmuştı.

Olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında ünlü şarkıcının tutukluluk hali sürerken olayla ilişkin olabileceği düşünülen yeni görüntüler ortaya çıktı.

Baltayla Bahçesinde Beklemiş

Hüseyin Meriç’in olaydan önce çekildiği söylenen baltalı görüntüleri sosyal medyada yayılmaya başladı. İddiaya göre Hüseyin Meriç, elide baltayla Halil Sezai’nin evinin bahçesinde bekledi.

Bu duruma sinirlenen Halil Sezai‘nin ise Hüseyin Meriç’i darp ettiği öne sürüldü. Sosyal medya kullanıcılarından bir kısmı Halil Sezai’yi haklı bulurken, bir kısmı ise yaşlı adamın demans hastası olabileceğini ve elinde baltayla eve girmesinin kabul edilebilir olduğunu savundu.

Halil Sezai, 2018 yılında da yemek yediği lokantada tartıştığı bir müşteriyi darp etmiş ve hakkında dava açılmıştı.

Reklam
oduller-reklam-banner