Haluk Levent İsyan Etti: Halk Düşmanları İle Muhatap Olamam -
GündemSosyal

Haluk Levent İsyan Etti: Halk Düşmanları İle Muhatap Olamam

Haluk Levent, Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem felaketi sonrası yaptığı yardım çalışmaları ve birtakım iddialar ile gündemden düşmüyor. Levent, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda hakkında çıkan haberler için isyan etti.

Haluk Levent, Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketi sonrası yaptığı yardım çalışmaları ve birtakım iddialar ile gündemden düşmüyor. Levent, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda hakkında çıkan haberler için isyan ederek artık onlara cevap vermeyeceğini söyledi. Sanatçı, aynı zamanda hakkında ortaya iddialar atan kişiler ile daha sonra hesaplaşacağını belirtti.

Haluk Levent, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Bir ekip kurulmuş kim kurdurmuş bilmiyorum. Ahbap’ı yıpratmak için eski ne varsa yayma ve yayınlama kararı almışlar. Ben de bir karar aldım. Ben çalışmalarıma devam edeceğim. Ve bu sayfayı Ahbaplar yönetecek. Bu halk düşmanları ile muhatap olamam çünkü işlerimiz aksıyor”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)