MüzikMüzik Haber

Hande Yener: Benim İçin Artık Şarkıcılık Ön Planda! Gerçek Sesi Olandan Şov Beklemiyor Bizim Ülke…

Hande Yener katıldığı programda aldığı son kararı açıkladı. Ünlü popçu, ''Artık şarkıcılık ön planda benim için'' dedi.

Hande Yener Ceylan Ertem’in YouTube’da yayımlanan ‘Duyuyor Musun?’ isimli programına konuk oldu. Müzik kariyeri ve yaşam öyküsüne dair kısa açıklamalar yapan ünlü şarkıcı, Sezen Aksu ile tanışma hikayesinden ve son zamanlarda aldığı kararlardan söz etti.

Kendine has tarzı, sahne performansları ve kostümleri ile pop müzikte fark yaratmayı başaran Hande Yener, Sezen Aksu’nun kendisine verdiği tavsiyeyi anlattı.

Yener, ”Artık şarkıcılığı ön plana aldım. Bizim ülkemizde gerçek sesi olandan daha fazlasını beklemiyorlar. Söylesin gitsin diyorlar” açıklamasıyla dikkat çekti.

İşte Hande Yener’in o açıklaması;

Geçen gün Sezen Aksu ”Yalın ayak çık bir şarkı söyle. Haldır haldır ne yapıyorsunuz?” dedi bana. Ben de ‘Enerjim çok yüksek onu yaparım ilerleyen yaşlarımda’ dedim. Yapmaya başladım ama artık şarkıcılık ön planda. Dans falan da var ama artık şarkıcılığı ön plana aldım. Dünyada şovla beraber gidiyor bu işler biz de burada öyle yapalım diye düşündüm hep. Burada şovdan daha çok ses önemli. Gerçek sesi olandan hiçbir şov beklemiyorlar.”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.