Müzikonair Hande Yener’in ‘Seviyorsun’ Şarkısı Mahkemelik Oldu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hande Yener’in ‘Seviyorsun’ Şarkısı Mahkemelik Oldu

DJ Yasin Beyaz'ın Hande Yener'in Seviyorsun şarkısına yaptığı remix çalışma, şarkının söz yazarı Altan Çetin'i kızdırdı. Şarkının izni dışında kullanıldığını söyleyen Altan Çetin, DJ Yasin Beyaz'ı savcılığa şikayet etti.

Hande Yener’in ‘Seviyorsun’ şarkısı yüzünden ortalık karıştı. DJ Yasin Beyaz bu şarkıya remix yapıp sosyal medya platformunda yayınladı. Ancak şarkının söz yazarı olan Altan Çetin, “Benden izin alınmadı, sözleşme yapılmadı. Maddi manevi haklarıma tecavüz edildi” iddiasıyla DJ Yasin Beyaz’ı savcılığa şikayet etti.

Sabah’ta yer alan habere göre savcılılık soruşturma sonrası hak sahibinden izinsiz olarak şarkıyı kullanan şüpheli DJ Beyaz’a 5 yıla kadar hapis talebiyle dava açtı. Hande Yener’in seslendirdiği ‘Seviyorsun’ şarkısı yüzünden ortalık karıştı. DJ Yasin Beyaz bu şarkıya remix yapıp sosyal medya platformunda yayınladı. Ancak şarkının söz yazarı olan Altan Çetin, “Benden izin alınmadı, sözleşme yapılmadı. Maddi manevi haklarıma tecavüz edildi” iddiasıyla DJ Yasin Beyaz’ı savcılığa şikayet etti. Savcılılık soruşturma sonrası hak sahibinden izinsiz olarak şarkıyı kullanan şüpheli DJ Beyaz’a 5 yıla kadar hapis talebiyle dava açtı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu