Harbiye'de Simge ve Rubato Rüzgarı Esecek -
EtkinliklerKonserVitrin

Harbiye’de Simge ve Rubato Rüzgarı Esecek

Simge Rubato, birlikte ilk defa 14 Temmuz'da Harbiye Açıkhava sahnesinde müzikseverlerin karşısına çıkacak.

Türk pop müziğinin yeni nesil başarılı ismi Simge ve Türkiye’nin usta müzisyenleri Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün’den kurulu Rubato, birlikte ilk defa 14 Temmuz’da Harbiye Açıkhava sahnesinde müzikseverlerin karşısına çıkacak.

Farklı projelerde bir araya gelen Simge ve Rubato, birlikte seslendirdikleri şarkılarla dijital platformlarda rekorlar kıran şarkılarının ardından hazırlıklarına başladıkları çok özel bir repertuar ile dinleyicilerine ilk kez Harbiye Açıkhava sahnesinde eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

Konser Öncesi Provada Buluştular

Provada bir araya gelen Simge ve Rubato müzikal işbirliklerini bu konser ile sahneye de taşımış olacak.

Hayli heyecanlı olduğunu dile getiren Simge, Harbiye Açıkhava Tiyatrosundaki ikinci konseri olacağını belirtip, tüm müzikseverleri konsere davet ederken Rubato, defalarca çıktıkları Harbiye sahnesinde bu kez Simge ile birlikte şarkılar söyleyecekleri için çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü gerçekleşecek konserde Simge ve Rubato, sürpriz düetler ile müzikseverlere renkli ve unutulmaz bir gece yaşatacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)