Müzikonair HATİCE, NEDEN POP MÜZİĞE YÖNELDİĞİNİ AÇIKLADI | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

HATİCE, NEDEN POP MÜZİĞE YÖNELDİĞİNİ AÇIKLADI

1999 yılında ‘Fidayda’ şarkısıyla müzik dünyasına ses getiren ve fantezi – arabesk müzikte adını duyuran sevilen sanatçı Hatice, yeni single çalışması “Sarmaş Dolaş” ile tarz değiştirerek pop müziğe eğildi.

Pop müziğe yönelimiyle alakalı açıklama yapan Hatice şunları söyledi :

“Kendimi daha özgür hissetmek adına verilmiş bir karar aslında. Belki pop müzik yaparsam daha geniş kitlelere hitap etme şansı bulurum. Diğer yaptığım albümlerde tanıtım sıkıntısı yaşıyordum ve bu beni sürekli olarak mutsuz ediyordu. Düşünsenize, ruhunuzu, yaşanmışlıklarınızı ve hayal ettiklerinizi kağıda döküp, yoktan var ediyorsunuz. Emeğinizi belli bir kesim dinlerken, büyük bir çoğunluğa ulaştıramıyorsunuz. Kliplerimin ve şarkılarımın geniş kitlelere ulaşması için radyo ve televizyonlarda dönmesi gerekiyor. Eski tarzımdaki şarkılarla belli bir kesimin şarkıcısı olmuştum. Gönlüm hep popüler müzikten yanaydı ve artık bu yolda ilerlemeye karar verdim.”, dedi.

İŞTE HATİCE – SARMAŞ DOLAŞ VIDEO KLİBİ : 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)