MüzikMüzik Haber

Hayki ve Patron Arasında Sular Durulmuyor!

Hayki, Patron’la aralarındaki diss atışmasına yenisini ekledi. Geçtiğimiz haftalarda birbirlerine yaptıkları diss şarkılarla dikkat çeken Hayki ve Patron arasında sular durulmuyor.

Geçtiğimiz hafta Patron’un ‘Boş Ol’ isimli diss’ine yanıt veren Hayki, dün akşam ‘Deli’ adını verdiği yeni bir disstrack yayınladı.

Hayki’nin bu hamlesi üzerine Patron, sosyal medya hesabından Hayki’ye göndermede bulundu. Ünlü rapçi Patron, “Arkadaşlar bu çirkinliği göremiyorsanız artık size diyecek bişeyim yok. Aynı çirkinliği benden beklemeyin. Biz gereken cevabı 3 saatte verdik 15 günde değil. Herkes işini yapsın. Biz konserlere, yavşaklar klavye başına hadi öpüyom sizi” dedi.

İşte Hayki – Deli;

Ne Olmuştu?

Önceki haftalarda Hayki’nin sosyal medya hesabından Patron’a göndermeli bir hikaye atması üzerine başlayan tartışma Patron’un “Haset” parçasıyla Hayki’ye diss atmasıyla alevlenmişti. Ardından Hayki’de “Ofsayt” isimli diss parçasını yayınlamasıyla kavga büyümüş Patron’da 3 saat içinde “Boş Ol” şarkısıyla tekrar diss atmıştı. Hayranlar tarafından ilgiyle takip edilen şarkıların ardından Hayki yine sosyal medya hesabında Patron ile birlikte çekindikleri eski bir fotoğrafı paylaşmıştı.

İlgili Haber: Rap Dünyası Kızıştı! Patron’dan Hayki’ye 3 Saatte Diss

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.