MüzikMüzik HaberVitrin

İbrahim Tatlıses’e Tehdit!

2011 senesinde silahlı saldırıya uğrayan ve uzun bir tedavi sonucunda sağlığına kavuşan İbrahim Tatlıses’e tehdit dolu bir mesaj geldi.

2011 senesinde silahlı saldırıya uğrayan ve uzun bir tedavi sonucunda sağlığına kavuşan İbrahim Tatlıses’in yapım şirketinde ilginç bir olay yaşandı. Tatlıses’e ulaşmak ve şiirlerini göstermek isteyen şahıs ‘kanlı’ tehditler savurdu.

İbrahim Tatlıses’e ait Tatlıses Prodüksiyon şirketini arayan ve isminin Ercan Y. olduğu belirlenen biri, ünlü sanatçıya yazdığı şiiri göstermek için ulaşmak istediğini söyledi. Telefona cevap veren şirket çalışanı Leyla Y., Tatlıses’in ofiste olmadığını ve İzmir’de bulunduğu anlattı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

İddialara göre bu cevap sonrasında Ercan Y., şirket çalışanına ‘Yemin olsun ben bu kanı dökeceğim’ diyerek tehditler savurdu. Tehdit sonrası genç kadın durumu ünlü şarkıcı ve avukatlara bildirdi. Şirket avukatları durumu derhal İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına bildirerek bahsi geçen şahıs hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

İfadesine başvurulan şüpheli şirketi aradığını kendisinin İzmir’e yönlendirildiğini daha sonra kendisine söylendiği üzere İzmir’de bulunan Tatlıses’e ait restoranı aradığında ise telefondaki kişilerin şiirlerini alıp İzmir’e gelmesini istediklerini söyledi.

HAPİS İSTENİYOR

Söz konusu “Yemin olsun ben bu kanı dökeceğim” cümlesini kurmadığını ifade eden Ercan Y., suçlamaları kabul etmedi. Savcılık yürütülen soruşturma sonunda şüphelinin üzerine atılı ‘Tehdit’ suçunu işlediğini belirterek 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

Ercan Y., ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.