Müzikonair İbrahim Tatlıses’ten Dikkat Çeken Çıkış: Zeki Müren Kim Bunlar Kim? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

İbrahim Tatlıses’ten Dikkat Çeken Çıkış: Zeki Müren Kim Bunlar Kim?

Selen Görgüzel, yorumculuk yaptığı programda, ''Zeki Müren sahneye topuklularla, mayolarla, peluş kıyafetlerle çıkınca sorun yapmadınız'' dedi. Selen Görgüzel'e yanıt İbrahim Tatlıses'ten geldi.

Bülent Ersoy bazı şarkıcılar için ‘Soyunmaktan öteye gidemiyorlar’ sözlerini kullanmıştı. Bu sözler üzerine Selen Görgüzel, yorumculuk yaptığı programda, ”Zeki Müren sahneye topuklularla, mayolarla, peluş kıyafetlerle çıkınca sorun yapmadınız” dedi.

Selen Görgüzel’e yanıt İbrahim Tatlıses’ten geldi. Tatlıses, Beyaz Magazin canlı yayınında ”Zeki Müren’in bunlarla anılmasını şahsen ben istemiyorum. Zeki Müren kim bunlar kim? Zeki Bey bir kalitedir” dedi.

Ne olmuştu?

Kuruçeşme’de verdiği konserin ardından açıklamalarda bulunan Bülent Ersoy, Ajda Pekkan’a övgüler yağdırdı. ‘Bir ben ve Ajda kaldık. Biz ikimiz çok farklı bir yerdeyiz’ diyen Diva, yeni nesil şarkıcıların soyunarak dikkat çektiğini söylemişti. Diva, günümüzde bazı şarkıcıların göbek deliğine kadar her yerini açmalarına rağmen soyunmaktan öteye gidemediklerini kaydetmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)