Müzikonair İçindeki Cevheri Açığa Çıkar: Dijifikir Başlıyor! | Müzikonair
Diğer EtkinlikEtkinlikler

İçindeki Cevheri Açığa Çıkar: Dijifikir Başlıyor!

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü 14. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında, genç girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak hayallerini gerçeğe dönüştürme şansı sağlayacak olan Dijifikir yarışmasının başvuruları açıldı.

Dijifikir bilişim sektörüne yeni değerler katacak fikirler geliştirmeyi amaçlıyor. Sen de bir fikrim var diyorsan her türlü e-iş fikrinin yarışacağı bu yarışmaya başvurmak için elini çabuk tut!

14. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenlenecek olan Dijifikir, genç girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak hayallerini gerçeğe dönüştürme şansı sağlayacak. Yarışmaya katılmak için hiçbir şart yok! Öğrenci olman ya da olmaman fark etmez, gerçekleşmesini istediğin bir girişim fikrinin olması yeterli.

Dijifikir takvimi

Son başvuru tarihi: 21 Kasım 2021

Sunum Mentorluğu: 6 Aralık

Sunumlar ve yatırımcı buluşmaları: 17 Aralık

Dijifikir’e başvurmak için http://www.dijifikir.org/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için; [email protected]

Dijifikir nedir?

DİJİFİKİR yarışmasına başvuran yarışmacılar, jüride bulunan akademisyenler ve yatırımcılar tarafından ön eleme aşamasından geçirilir ve 5 finalist belirlenir. Bu 5 finalist jüri karşısında 10 dakikalık sunumlarını yapmak için mentorler eşliğinde sunuma hazırlanır. Jüri üyeleri tarafından finalde belirlenen  3 girişim çeşitli ödüllere layık görülerek gerçeğe dönüşme fırsatı yakalar.

Etkinliği oluşturan 5 ana bölüm ise: Oturumlar, BT Alanı, İnteraktif Bölüm, yatırımcılar ve girişimcileri buluşturan Dijifikir E-İş Fikri Yarışması, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlüler ve ödüllerini bir araya getiren Sosyal Medya Ödülleri töreni.

Bu sene 17-18 Aralık’ta düzenlenecek etkinlikte Saadettin Saran, Microsoft Orta Doğu ve Afrika IT Direktörü Uğur Yılmaz gibi isimler yer alacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu