İmam, Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur'u Hedef Aldı -
GündemSosyalVitrin

İmam, Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’u Hedef Aldı

Cuma hutbesinde bir imam, Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur'u hedef alarak, ''Sizler 500 milyarlık adamsınız. 500 milyarla mı ülkeyi kurtaracaksınız'' ifadelerini kullandı.

Türkiye Kahramanmaraş merkezli deprem ile büyük bir felaket yaşadı. Tüm Sivil Toplum Kuruluşları, gönüllü vatandaşlar, AFAD, ünlüler, büyük şirketler bu felaketi atlatabilmek için tek yürek oldu.

Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur da yardıma koşan ünlüler arasında. Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP Derneği de depremin olduğu ilk günden bu yana gönüllü çalışanlarıyla deprem bölgesi için yardıma koşuyor.

500’ER BİN TL BAĞIŞLAMIŞLARDI

Daha önce de birkaç kez hedef alınan Oğuzhan Uğur ve Haluk Levent bu kez bir imam tarafından hedef alındı. Kahramanmaraş merkezli depremlerde, afet bölgesine yardım ulaştırarak bağış toplayan AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent ve Babala TV kurucusu Oğuzhan Uğur, son olarak ‘Türkiye Tek Yürek’ bağış kampanyasına da ayrı ayrı 500’er bin lira bağışladıklarını açıklamıştı.

“500 MİLYARLA MI ÜLKEYİ KURTARACAKSINIZ?”

Cuma hutbesinde bir imam, Levent ve Uğur’u hedef alarak, ”Sizler 500 milyarlık adamsınız. 500 milyarla mı ülkeyi kurtaracaksınız” ifadelerini kullandı.

OĞUZHAN UĞUR’DAN YANIT

Uğur ise sosyal medya hesabından cami imamına; “Hocam neden 500 bin TL bağışladım biliyor musun? Çünkü en çok izlenen programım Mevzular’ın da gelirleri bağışlanıyordu depremden evvel. Kanalın bir yıllık gelirini de Şehit ve Gazi ailelerine bağışlamıştım öncesinde. Bu yüzden 500 bin TL. Olsaydı da fazlasını verseydim. Kusura bakma” diye yanıt verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)