İrem Derici, Doğum Günü Kutlamasında Sevgilisi Atakan Işıktutan'a Aşkını İlan Etti -
GündemSosyal

İrem Derici, Doğum Günü Kutlamasında Sevgilisi Atakan Işıktutan’a Aşkını İlan Etti

Eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile yaşadığı aşkla gündeme bomba gibi düşen İrem Derici, dün akşam yakın arkadaşları ile birlikte doğum günü partisi yaptı. Derici, kutlamalar esnasında sevgilisi Atakan Işıktutan'a olan aşkını dile getirdi.

Eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile yaşadığı aşkla gündeme bomba gibi düşen İrem Derici, dün akşam yakın arkadaşları ile birlikte doğum günü partisi yaptı. Derici, kutlamalar esnasında sevgilisi Atakan Işıktutan’a olan aşkını dile getirdi.

‘Çok Güzel Bir Adama Aşık Oldum’

Bir mekanda doğum gününü kutlayan ünlü şarkıcı İrem Derici, pasta kesileceği esnasında yaptığı konuşma ile sevgilisi Atakan Işıktutan’a aşkını haykırdı. Her fırsatta mutluluğunu dile getiren Derici, konuşmasında “Bu yaşımın şöyle bir özelliği var. Deliler gibi aşık oldum, çok güzel bir adama aşık oldum. İyi insan olmak bence sınırlı olmalı çünkü suyu çıktığında işte böyle bir adam ortaya çıkıyor. Seni kimse üzmesin karşısında beni bulur. Her yaşım seninle olsun” ifadelerini kullandı.

Instagram hesabından İrem Derici’nin yeni yaşını kutlayan Atakan Işıktutan ise paylaşımda “Çok süslü sözlerden anlamıyorum. Öğreneceğiz, affet şimdilik. İyi ki doğdun güzel kızım. İyi ki geldin hayatıma hoş geldin. Erkenden başlıyoruz. Sabah o yüzünü güldürebildiysem ne mutlu bana, ne mutlu bize” sözlerini paylaştı.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)