MüzikMüzik Haber

İrem Derici: Eski Halim Şimdiki Halimin Halası Gibi!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, önceki gece Ankara'da bir mekanda sahne aldı. Sahne sırasında seyirciyle sohbet eden Derici, cümleleriyle herkesi güldürdü.

Şarkıcı İrem Derici, Ankara’da bir mekanda sahne aldı. Sosyal medya hesabını da aktif kullanana ve takipçileriye komik paylaşımlar yapan İrem Derici, sahnede de dinleyicilerini güldürdü. Sahneye çıkarken “Bugün diyetimin ikinci günü açım ve mutsuzum” dedi.

SÖZLERİ GÖNDERME OLARAK ALGILANDI

“Kraliçe Ankara’ya hoş geldin” diyen bir erkek hayranına “Kraliçe olmak için daha gencim” dedi. Derici’nin sözleri kraliçelik yarışında dönem dönem araları açılan Demet Akalın ve Hande Yener’e gönderme olarak alındı.

“KUDUR” GÖZLÜĞÜYLE POZ

İrem Derici sahneden “8 Kasım’da 10. yılımı kutluyorum. İlk çıktığım halim şimdiki halimin halası gibi” diyerek salonu kahkahaya boğarken, en önde kendisini izlemeye gelen bir kadın hayranı ise İrem Derici’nin İnstagram’da sıkça kullandığı “kudurun” kelimesinden yola çıkarak “kudur” gözlüğü hediye etti. İrem Derici gözlükleriyle poz verdi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.