GündemSosyalVitrin

İrem Derici İle İlgili Şaşırtan İddia! Sosyetik İsimle Karakolluk Oldu

İrem Derici ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Sevda Dedeman'ın Nişantaşı'ndaki bir klinikte tartışma yaşadığı, tartışmanın kavgaya dönüştüğü iddia edildi.

İrem Derici ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Sevda Dedeman’ın Nişantaşı’ndaki bir klinikte tartışma yaşadığı, tartışmanın kavgaya dönüştüğü iddia edildi.

Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre, Dedeman Holding‘in eski patronu merhum işadamı Murat Dedeman‘ın eşi Sevda Dedeman ile İrem Derici arasında başlayan sözlü tartışma, fiziki kavgaya dönüştü. Kliniğin sekreteri araya girip ikiliyi ayırmaya çalıştı. Ancak kafasına saksı isabet eden sekreter hastaneye kaldırıldı ve bir gün müşahede altında tutuldu.

Teşvikiye Karakolu’na gidip birbirlerinden şikayetçi olan ikili, işlemler sürerken barıştı.

Bu iddialar üzerine İrem Derici’den açıklama geldi. Haberin tamamen yalan olduğunu ifade eden İrem Derici, ”Yazıklar olsun maalesef mahkemede çok büyük kapışacağız. Gram utanmanız da yok” dedi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.