Müzikonair İrem Derici – Milyonda Bir Video Klibi Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

İrem Derici – Milyonda Bir Video Klibi Yayında

İrem Derici'nin, DMC etiketiyle yayınlanan "Milyonda Bir" isimli tekli çalışması, dijital platformlarda ve video klibiyle netd müzik'te yayında.

İrem Derici’nin, DMC etiketiyle yayınlanan “Milyonda Bir” isimli tekli çalışması, dijital platformlarda ve video klibiyle netd müzik’te yayında.

İrem Derici bir ay önce çıkardığı ‘Delil’ ile listelerin üst sırasında yer almaya devam ederken arayı açmadan yepyeni bir tekli yayınladı.. Müzikte daima yeni ufukların keşfine çıkan İrem Derici şimdi de bambaşka sularda bir yolculuğa çıktı ve dinleyicilerini cazla buluşturdu. Derici ‘Milyonda Bir’ adlı yeni teklisinde sevenlerini şaşırtacak bir tarzla karşımızda.

Sözü ve müziği Genco Ecer’e, aranjesi ise Genco Arı’ya ait olan ‘Milyonda Bir’, aşka ve tutkuya dair duygusal bir hikâyeyi anlatıyor. İrem Derici’nin güçlü yorumu ve üflemeli enstrümanlarla yaylı çalgıların uyumu ‘Milyonda Bir’i etkileyici bir caz deneyimine dönüştürüyor. Modern pop tınılarını caz ile ustalıkla harmanlayan şarkı, her iki tarzın da dinleyicilerini cezbedecek bir sound’a sahip.

Gökhan Fırat yönetmenliğinde çekilen klipte ise şarkının duygusal atmosferi görsel bir şölene dönüşüyor. İrem Derici’nin etkileyici performansı ve klipteki sanatsal dokunuş ‘Milyonda Bir’i daha da özel kılıyor. ‘Milyonda Bir’ DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda, klibi ise Netd Youtube kanalında yayında.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu