MüzikMüzik Haber

İrem Derici’den Hülya Avşar Açıklaması: Hayatımı Değiştiren Kadın! O Olmasaydı Kariyerim Olmazdı…

Bayramın ikinci günü Kıbrıs'ta sahne alan Hülya Avşar, kendisini izlemeye gelen İrem Derici'yi sahneye davet etti. İrem Derici, bir dönem O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğuna oturan Hülya Avşar ile ilgili konuştu.

Bayramın ikinci günü Kıbrıs Concorde Otel sahnesinde konser veren Hülya Avşar şarkıları, sahne performansı ve kostümüyle beğeni topladı. Avşar, “Ben bu bayramda işimi yapıyorum sadece. Gerçekten mutlu değilim” diyerek deprem ile ilgili acısını dile getirdi.

Hülya Avşar, gecenin ilerleyen dakikalarında kendisini izlemeye İrem Derici’yi sahneye davet etti. Birlikte ‘Kalbimin Tek Sahibi’ şarkısını söyleyen ikili, aralarında geçen sohbetle de dikkat çekti. Hülya Avşar, İrem Derici’ye “O ses” yarışmasında tek dönen jüri üyesiydi. İrem Derici  Hülya Avşar’a “Hayatımı değiştiren kadın. O olmasaydı, kariyerim olmazdı. Her şeyimi ona borçluyum” dedi ve sarıldı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.