Müzikonair Işın Karaca: Rekabet Kurumu Müzik Sektörünü Araştırsın! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Işın Karaca: Rekabet Kurumu Müzik Sektörünü Araştırsın!

Işın Karaca, Serhat Tekin'in Kral Müzik'te sunduğu programa konuk oldu. Bir süre önce senfoni albümü çıkaran Işın Karaca, konuk olduğu programda müzik sektörüne dair çarpıcı bir çıkış yaptı.

Işın Karaca, Serhat Tekin’in Kral Müzik’te sunduğu programa konuk oldu. Bir süre önce senfoni albümü çıkaran Işın Karaca, konuk olduğu programda müzik sektörüne dair çarpıcı bir çıkış yaptı.

Geçtiğimiz günlerde ”Sesim şarkılara sığmıyor. Piyasaya uygun şarkılar söylemiyorum çünkü benim küçük bir sesim yok” ifadesiyle dikkat çekmişti. Ünlü şarkıcı, şimdi de müzik piyasasının araştırılması gerektiğini söyledi.

Piyasada haksız rekabet olduğunu belirten Işın Karaca,” Ben Rekabet Kurumu’ndan bütün sektöre araştırma bekliyorum. Ben bugün herhangi bir platforma belirli bir para verip şarkımı bir numaraya oturtabilirim. Birisi bana iyilik ya da kötülük olsun diye streaming yollayabilir, sonra da müzik platformları nerede geldiği belli olmayan hareketleri görüp ‘Biz bu albümü kaldırıyoruz’  diyebiliyorlar. Onu engelleyemiyorsan, bunu da yapamazsın. Benim yaptığım ne malum? Bu haksız rekabet değil mi? Bekliyorum valla.” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)