Müzikonair Işın Karaca’dan Polemik Yaratacak Açıklama: Ne Tornacılar Şarkıcı Oldu! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Işın Karaca’dan Polemik Yaratacak Açıklama: Ne Tornacılar Şarkıcı Oldu!

Işın Karaca konser sırasında orkestra arkadaşının şarkı söylemesini istedi. 'Hayır' cevabını alan ünlü şarkıcı, verdiği cevapla müzik camiasında polemik yaratacak açıklamalarda bulundu.

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, geçtiğimiz günlerde saçkıran hastalığına yakalandığını duyurmuş ve saçsız fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak sevenlerini üzmüştü. Hastalığıyla ilgili olarak “Gördüğünüz üzere saçım yok, kaşlarım yok, kirpiklerim de yok” ifadeleriyle sağlık durumunu açıklamış ve hayranlarından şifa dilemişti.

Önceki gün İstanbul’da verdiği konserde ise polemik çıkaran sözlere imza attı. Karaca, konserde “Biz ne tornacıların şarkıcı olmasına şahit olduk da sesimizi çıkarmadık!” şeklinde bir açıklamada bulundu. Bu sözleriyle kimi kast ettiği merak konusu oldu.

Işın Karaca, konser esnasında, orkestradan bir ekip arkadaşından şarkı söylemesini isteyen Karaca, “Hayır” cevabını alınca “Biz ne tornacıların şarkıcı olmasına şahit olduk da sesimizi çıkarmadık. Sen mi şarkı söyleyemeyeceksin?” şeklinde tepki gösterdi.

Bu açıklamalarıyla kimi hedef aldığı merak edilen ünlü şarkıcının, hayranları ve medya tarafından konuşulan konular arasında yer aldığı belirtiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu