İşte İbrahim Tatlıses'i İzlemenin Bedeli! -
MüzikMüzik Haber

İşte İbrahim Tatlıses’i İzlemenin Bedeli!

İbrahim Tatlıses'in geçirdiği trafik kazasının ardından ayakları alçılı şekilde sahneye çıktığı mekan doldu taştı, fiyatlar dudak uçuklattı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, içinde İbrahim Tatlıses’in bulunduğu minibüs ile kamyonetin çarpışması sonucu kaza meydana geldi. Tatlıses aracın içinden çıkartıldı ve hastaneye kaldırıldı.

İki ayağı alçıya alınan Tatlıses, akşamındaki konserine çıkacağını söyledi. Tatlıses’i izlemeye gelenlerin verdiği ücret dudak uçuklattı.

20.000TL ÖDEDİLER

Ayak tarak kemikleri kırılan sanatçı, alçı yapılırken “Akşama sahnedeyim” demişti. Tatlıses’in bu açıklamasının ardından çıkacağı mekanın telefonları kilitlendi. O ana tanıklık etmek isteyen hayranları, yer bulabilmek için birbirleriyle yarıştı. Tatlıses’i en ön masadan izlemek için 20 bin lira ödedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)