Müzikonair İzel’den Çarpıcı İtiraflar | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

İzel’den Çarpıcı İtiraflar

Müzikal hayatına verdiği 7 yıllık aranın ardından yeni albümü ‘Kendiliğinden Olmalı’ ile iddialı bir geri dönüş yapan İzel, katıldığı 2.sayfa programında önemli açıklamalarda bulundu.

Duygusallığını gizleyemeyen ünlü şarkıcı, canlı yayında gözyaşlarına da hakim olamadı. Kariyerine verdiği 7 yıllık arada yaşadıklarını anlatan İzel, geçirdiği zor zamanları anlattı.

İzel, ‘Herkesi affettim en son kendimi affettim. Orada çok zorlandım. Sahneye çıkmak istedim, çıkamadım’ dedi.

İşte İzel’in ifadeleri;

”İlk bir kaç sene tatil yaptım Ege, Akdeniz canım nereye gitmek istiyorsa oraya gittim. Yalnız gittim, kitap okudum orada dostluklar kurdum kendimi dinledim.”

“Bana şu yapılıyor, bana bu yapılıyor, bu bana şöyle yaptı her cümlemde bir ‘ben’ kelimesi var sorun bende herhalde diye düşündüm. O yüzden herkesi affetmekle başladım işe. En son kendimi affettim, orada çok zorlandım. “

“Saçlarımı kazıtmadım kendim kestim. Marmaris’e gitmiştim tek başıma doğum günümü kutladım. O gece düşündüm “Niye bunlar oluyor, ben neden bunları yaşıyorum?” diye”

“Canım şarkı söylemek istiyor, canım sahneye çıkmak istiyor. Ben binlerce insana söylediğimi biliyorum bir sürü insana hitap etmek…”

Birisi sizi böyle bir kafese koyuyor, yiyecek içecek veriyor diyor ki “Sen işini asla yapmayacaksın”. Ne yapar insan? Çıldırırsın…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)