Müzikonair İzzet Yıldızhan RTÜK Başkanına Seslendi! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

İzzet Yıldızhan RTÜK Başkanına Seslendi!

Bazı TV programları ve sosyal medyada kendisine yönelik hakaret edildiğini söyleyen İzzet Yıldızhan RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'e seslendi.

İzzet Yıldızhan, ”Sahne adabı denilen bir şey var. Külotla da sahneye çıkmasınlar” sözleriyle tartışma yaratmıştı. Bazı TV programları ve sosyal medyada kendisine yönelik hakaret edildiğini söyleyen İzzet Yıldızhan RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’e seslendi.

Sosyal medya hesabı aracılığıyla bir açıklama yapan ünlü türkücü, ”Bazı kadın meslektaşlarımın sahne kostümlerine ilişkin hakaret içermeyen görüşlerimi paylaşmıştım. Ancak bazı TV kanallarında mesleği gazetecilik olmayan kişilerin fütursuz ve mesnetsiz suçlamalarına maruz kaldım. Reyting uğruna kamuoyunu yanıltmaya çalıştılar. Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım. Bu konuda şahsıma ve aileme yönelik hakaret ve aşağılama içeren haber ve yorumlara karşı hukuki süreci başlattığımı söylemek isterim” ifadelerine yer verdi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)