Müzikonair İzzet Yıldızhan ve Seyhan Soylu Eski Sevgili Çıktı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

İzzet Yıldızhan ve Seyhan Soylu Eski Sevgili Çıktı!

"Sahne'ye külotla çıkmayın" diyen İzzet Yıldızhan'a bir tepki de eski sevgilisi Seyhan Soylu'dan geldi.

İzzet Yıldızhan’a olan tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Son zamanlarda ünlülerin sahnede giydiği iddialı kıyafetlere “Külotla sahneye çıkmayın” yorumunda bulunan İzzet Yıldızhan, sosyal medya kullanıcıları ve sanat camiasının ünlü isimleri tarafından eleştiriliyor.

Yıldızhan’a bir tepki de Seyhan Soylu’dan geldi. Seyhan Soylu öyle bir açıklama yaptı ki…

”Senden neden ayrıldığımı söylersem ortalık karışır.”

Flash TV’de ekrana gelen Al Sana Haber programının moderatörü “Sisi” lakaplı Seyhan Soylu, İzzet Yıldızhan’ın gündem olan sahne kıyafeti açıklamasına sert cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde Bahar Candan‘ın canlı yayında Seyhan Soylu’ya yönelttiği bir soru kafaları karıştırdı. Bahar Candan, ”Bana Nihat Doğan söyledi. ‘Seyhan Soylu ile İzzet Yıldızhan eskiden büyük aşk yaşamış’ Anne o benim babam mı?” sorusuna, Seyhan Soylu da ”Ben özel hayatımı konuşmuyorum” cevabını verdi. Bahar Candan’ın sorusunun ardından da Nihat Doğan manidar bir gönderme yaptı.  Doğan, “Ferhat Şirin için dağları delmiş. Padişaha söylemişler Ferhat diye biri Şirin için dağları delmiş diye. Padişah merak etmiş bu ne kadar güzel bir kız ki uğruna dağlar delinmiş. Hemen gidip kendime alayım bu kadar güzelse. Padişah atlamış gitmiş Şirin’in kapısının önüne demiş ki “ Şirin nerede? Çağırın” Şirin gelmiş. Şirin’i gören padişah demiş ‘Aman Yarabbi bu nasıl gudubet bir kız’ Ferhat’ ı çağırın demiş. “Ulan Ferhat Efendi bu kız için mi sen dağları deldin” Ferhat demiş ki “Siz bir de onu benim gözümden görün” ifadelerini kullandı.

SEYHAN SOYLU İTİRAF ETTİ

Seyhan Soylu ‘Al Sana Haber’ programı için Yeliz Yeşilmen ile pazara çıktı. İkili pazardayken ”İzzet Yıldızhan ‘a don almaya geldik” dedi ve izleyenleri şaşkına çevirdi. Soylu, Yeşilmen’in sorduğu bir soruya karşı net olarak ilk kez cevap verdi ‘’İlla ki öğrenmek istiyorsunuz. Evet, İzzet 30 yıl önceki enişten. O zaman daha henüz çıtırdım ve Kıro severdim.” dedi.

Önce cevap vermekten kaçan Seyhan Soylu Canlı yayında ekrana bakarak seyirciye itiraf etti.

Soylu, “Bak İzzet Yıldızhan birbirimizi iyi tanırız. Bu külot davasında da seni korumaya çalıştım ama görünüyor ki seni Nihat Doğan başta olmak üzere bizim masadakiler ve diğer magazin programları bu saçma külot davası konusunda seni eleştirdikleri için sen gazeteci meslektaşlarımızı, televizyon yorumcularını kısaca seni bu fütursuz sözlerini ayıplayan medyayı RTÜK’e şikayet ediyorsun. Biz seni nereye şikayet edelim İzzet? Sen milletin donuna gir sonra iki laf söylendi diye feryat et. Yahu millete ahlak dersi vermeyi, basına ayar vermeyi bırak da önce kendine ayar ver. Beni de daha fazla konuşturma. Senden neden ayrıldığımı söylersem insan içine çıkamazsın. Macerandan çok daha büyük skandal olur. Al sana don aldım. ‘’ sözleri ile programı bitirdi.

 

 

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)