MüzikMüzik Haber

Jennifer Lopez: Onunla Sahne Almak Dünyanın En Kötü Fikriydi!

Jennifer Lopez’in hayatını anlatan 'Halftime' belgeselinden önce verdiği demeçte söyledikleriyle gündem olan Jennifer Lopez, Shakira ile aynı anda sahneye çıktığına pişman olduğunu söyledi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in kariyerini ve hayatını anlatan ‘Halftime’ belgeseli, şarkıcının önemli açıklamalarıyla gündeme geldi. Lopez hem kıyafetiyle hem de açıklamalarıyla çok konuşuldu.

Jennifer Lopez’in 2021 yılında Shakira ile gerçekleştirdiği Super Bowl devre arası şovunu konu alan ‘Halftime’ belgeseli, izleyiciyle buluştu. Shakira ve Lopez’in 2020’de Super Bowl’da sahneyi paylaşması, yakın tarihini en akılda kalan devre arası şovlarından biri olarak tarihe geçmiş; izleyiciler arasında büyük beğeni toplamıştı.

Bu konuda Jennifer Lopez farklı düşündüğünü dile getirdi. 2021 yılında Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile beraber Super Bowl devre arasında performans sergileyen Lopez, genelde tek bir sanatçının çıktığı gösteriye iki kişi olarak çıkmaktan mutlu olmadığını söyledi.

“DUYDUĞUM EN KÖTÜ FİKİR”

52 yaşındaki yıldızın, Shakira ile beraber sahneye çıkacağı duyurulduğunda Lopez bu konuyla ilgili memnuniyetsizliğini hiç dile getirmemişti. Ancak Lopez, galda yaptığı açıklamada Ulusal Futbol Ligi’nin (NFL) yöneticilerine, normalde bir sanatçının yaptığı Super Bowl gösterisini, neden iki kadının yapmasını istediklerini sorguladığını ifade etti. Belgeselde, sahneyi Shakira ile paylaşacağı için setinin daha kısa olacağını öğrenen şarkıcı, “Bu ömrümde duyduğum en kötü fikir” diyor.

Super Bowl’un yıllardır yapmak istediği ve üzerinde çalıştığı bir gösteri olduğunu belirten Lopez, her ne kadar gönülsüz de olsa profesyonel davranarak Shakira ile sahneye çıktı.

Lopez’in menajeri “Genelde bir kişi sahneye çıkar ve gösteriyi planlar. İstediği misafir şarkıcıları kendi seçer. Her yıl tek kişinin yaptığı bir gösteriyi iki Latin şarkıcının yapmasını istemek, büyük bir hakaretti” ifadelerini kullandı.

Belgeselde Lopez ve Shakira’nın sahnede ne kadar süreleri olduğuna dair konuşmaları da yer alıyor. Lopez’in bir noktada “Eğer iki kişinin çıkmasını istiyorlarsa o zaman iki katı zaman vermeliler” dediği görülüyor.

Ayrıca Lopez, gala için seçtiği kıyafetle yine nefesleri kesti. Önden ve arkadan tercih ettiği transparan kıyafetle göz kamaştıran Lopez, basından tam puan aldı.

İŞTE O KIYAFET!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu