Müzikonair Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Çiftinin Reklam Ücreti Dudak Uçuklattı! | Müzikonair
GündemSosyal

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Çiftinin Reklam Ücreti Dudak Uçuklattı!

Kadir Doğulu'nun Neslihan Atagül'e ihanet ettiği iddiası sosyal medyada gündem olmuştu. Bu skandalın ardından markaların reklam teklifi yağmuruna tuttuğu çift, reklam ücreti olarak 10 milyon TL talep etti.

Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’e ihanet ettiği iddiası sosyal medyada gündem olmuştu. Bu skandalın ardından markaların reklam teklifi yağmuruna tuttuğu çift, reklam ücreti olarak 10 milyon TL talep etti.

Geçtiğimiz günlerde bir iddia patlak vermiş, Kadir Doğulu Çeşme’de bir mekanda birkaç kadınla samimi şekilde görüntülenmişti. Kadir Doğulu hakkında çıkan ihanet iddialarını yalanlamış, ”O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Müşkülü olanı dinlerim” sözleriyle söz konusu kadınların derdini dinlediğini söylemişti.

İhanet iddialarının hemen ardından birlikte bir söyleşiye katılan çiftten Neslihan Atagül, ihanet sorusu karşısında tepki göstermişti. Tüm bu yaşananların ardından ünlü markaların çifti reklam teklifi yağmuruna tuttuğu iddia edildi. Çift, bir giyim markasından gelen reklam teklifi için 10 milyon TL talep etti.

Çiftin, geçtiğimiz yıllarda reklam ücretleri 4 milyon TL civarındaydı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu