Müzikonair KARADENİZ MÜZİĞİ’NDE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR | Müzikonair
Albüm & SingleMüzik

KARADENİZ MÜZİĞİ’NDE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

Uzun yıllar Kazım Koyuncu ve Volkan Konak ile beraber çalışan Selim Bölükbaşı büyük bir titizlikle hazırladığı “Akl-ı Selim” isimli ilk albümünü Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktürlüğünde piyasaya çıkardı. Profesyonel olarak çaldığı kemençe, tulum, bağlama, perküsyonla ve söylediği türküler ile herkesin beğenisini kazanan Selim Bölükbaşı’nın bir çok dizi ve film müziğinde de imzası bulunuyor.

Toplamda 14 şarkıdan oluşan “Akl-ı Selim” albümünün müzik severlere bir de büyük sürprizi var. Çıkış parçası olan “Oyali Çemberune” şarkısında Selim Bölükbaşı’na Karadeniz Müziği’nin sevilen isimlerinden, Kuzeyin Oğlu Volkan Konak eşlik ediyor.

Dileği “Karadeniz’i ve Karadeniz müziğini okyanuslara taşımak” olan Selim Bölükbaşı’nın Rock, Folk, New Age ve Soundtrack tadında esntrümantal parçalar içeren albümü Karadeniz Müziği’nde yeni bir dönem başlatacak.

Selim Bölükbaşı feat Volkan Konak “Oyali Çemberune”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)