Müzikonair Konser İçin Rusya’ya Giden Petek Dinçöz: Her Şey Kontrol Altında! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Konser İçin Rusya’ya Giden Petek Dinçöz: Her Şey Kontrol Altında!

Konser için gittiği Moskova'da saatlerce haber alınamayan Petek Dinçöz açıklama yaptı.

Konser için gittiği Moskova’da saatlerce haber alınamayan Petek Dinçöz açıklama yaptı. Hayranlarını ve yakınlarını bilgilendiren Petek Dinçöz, ”Bizi merak etmeyin. Her şey şimdilik kontrol altında. Ama bu arada olayla henüz dinmedi” açıklamasını yaptı.

Rusya’da dün Wagner krizi yaşandı. Wagner grubunun ayaklanması sonucunda tansiyon yüksek seyretmeye devam ediyor. Moskova ve 2 bölgede “terörle mücadele operasyonu” rejimi ilan edilirken, Wagner’e yönelik operasyonlar da başlatıldı.

Bu gelişmelerin ardından ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, konser vermek için Rusya’nın başkenti Moskova’ya gitmek üzere yola çıktı. Ancak eşi ve orkestrasıyla birlikte Rusya’ya giden Dinçöz’den uzun bir süre herhangi bir haber alınamadı.

Yakınlarını ve hayranlarını korkutan Petek Dinçöz, bir süre sonra sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İşte o açıklama;

“Herkese merhaba! Saatlerdir bizden haber alamayan ailemiz, sevenlerimin ve değerli basın mensubu arkadaşlarımıza Moskova’daki durumunuz ile ilgili geç de olsa bilgi vermek isterim.

Eşim, makyözüm, asistanım ve ben Cumartesi sabah erkenden Moskova’ya uçtuk. Aylar önceden Moskova’da bu gece sahneye çıkmak için anlaşması yapılan düğün için otele geçerken darbe girişimi olduğunu öğrendik. Tüm gün İnternet erişimi ve telefon kullanımı kapalı olduğundan otelde iptal edilmeyen düğün için hazırlıkları yaptık ve akşam saati sahne aldıktan sonra tekrar otele geçtik.”

Ayrıca Dinçöz, “Saatlerdir dünya ile herhangi bir iletişim kuramadık. En son İnternet erişimi için satın aldığımız bir app üzerinden Instagram’ı kurup sayfama erişim sağlayabildik. Şu anda kısa süreli de olsa bir iletişim yolu bulduk. Bu mesajı iyi olduğumuzu duyurmak adına yayınlıyorum.

Bir aksilik olmazsa yarın gece 21.00 uçağıyla İstanbul’a dönmüş olacağız. Bizi merak etmeyin. Her şey şimdilik kontrol altında. Ama bu arada olayla henüz dinmedi. Sevgiyle kalın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu