MüzikMüzik Haber

Alişan: Eskiden Erkek Sanatçı Maço Olmak Zorundaydı…

Ünlü şarkıcı Alişan, programda hayatıyla ilgili özel açıklamalar yaptı. Alişan, bir dönem çok konuşulan 'maçoluk' imajıyla ilgili itiraf gibi açıklamalarda bulundu.

A Para ekranlarında Sinan Özedincik ve Merve Yurtyapan’ın sunumuyla yayınlanan Biz Bize programına bu hafta Kubat, Ayça Varlıer ve Alişan konuk oldu. Ünlü şarkıcı Alişan, programda hayatıyla ilgili özel açıklamalar yaptı. Alişan, bir dönem çok konuşulan ‘maçoluk’ imajıyla ilgili itiraf gibi açıklamalarda bulundu.

Eskiden erkek sanatçı maço olmak zorundaydı. Dediğim dedik olacak, eşine karışacak falan. O dönem bana ne söyleyeceğim söyleniyordu. O dönem o tutuyordu. Değiştiğim anlamına gelmiyor bu. Kendi yapımla verdiğim cevap değildi. Hiç öyle bir adam olmadım. Evlenince de zaten olamıyorsun. Kız çocuk da çok etkiliyor. Kız çok farklı. Burak annesiyle gittiği zaman ben de Eliz’le zaman geçiriyorum. Makyaj yapmasına izin veriyorum. Çocuk olduktan sonra her şey değişiyor.

Müzik şirketinden içeri girdiğimde Hilmi abi bana tavsiyelerini sıraladı. Takımını söyleme, kız arkadaşın olduğunu söyleme, hayranlarına evliyim deme gibi… Ama Fenerbahçeli olduğumu hiç saklayamadım. Fenerbahçe en büyük tutkumuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu