MüzikMüzik Haber

Konseri İptal Edilen Işın Karaca Ateş Püskürdü!

Işın Karaca, yarın akşam Bodrum’daki Titanic Deluxe Otel’de gerçekleşmesi planlanan konserinin otel tarafından iptal edidiğini duyurdu. Ünlü şarkıcı, otel dolu olmasına rağmen programın 38 saat önce iptal edildiğini öne sürdü. Yaşanan olaya sinirlenen ünlü şarkıcı, ateş püskürdü.

‘Herkesi Para Kazanmaktan Ettiler!’

Işın Karaca, Kerki Solfej organizasyon firmasına 2 Ağustos tarihini kapatan Titanic Deluxe Bodrum otelin iptal kararına çok sinirlendi. Karaca, ”Bana eşlik eden müzisyen kardeşlerim başka bir soliste gidip çalabilirlerdi! Şimdi onu da yapamıyorlar! Herkesi para kazanmaktan ettiler! Dilerim bundan sonra bu otel ile çalışacak solist ve müzisyen arkadaşlarım bizim yaşadığımız problemi yaşamazlar.” açıklamasını yaptı.

İşte Işın Karaca’nın açıklamaları;

”Ben hayatım boyunca bir müzisyen olarak yaşadım, ve hep öncelikle ekibim dedim. Takdir edersiniz ki tüm dünya bu korkunç dönemden geçerken ben de işlerin olması için gerekli tüm güzellikleri yapıyorum ve ben de aylardır çalışmayan ekibime iş yaratmakla yükümlüyüm.”

Son Dakika İş İptal Etmek İş Ahlakına Aykırıdır

”2 Ağustos tarihimizi Kerki Solfej organizasyon firmasına kapatan  Titanic Deluxe Bodrum gerekli tüm afişleri hazırlayıp menajerim Akın Büyükkaraca’ya iletmiştir. Biz de anlaşmamız gereği gerekli reklama başladık.
Konser tarihinden 38 saat önce gecemiz iptal edildi! Otelimiz gayet dolu bu arada.  Şimdi size soruyorum!
Ben gelen başka konser tekliflerini değerlendiremez miydim? Bizde tarihi kapatıp son dakika iş iptal etmek iş ahlakına aykırıdır!”

Bu Hakareti Yakıştıramadım!

”Hadi biz o tarihi dolduramadık diyelim (ki o tarihimiz ile alakalı opsiyon bekleyen başka kurumsal otelleriniz vardı)
Bana eşlik eden müzisyen kardeşlerim başka bir soliste gidip çalabilirlerdi! Şimdi onu da yapamıyorlar! Herkesi para kazanmaktan ettiler! Titanic Deluxe Bodrum gibi büyük bir kuruma bu hareketi hiç yakıştıramadım! Dilerim bundan sonra bu otel ile çalışacak solist ve müzisyen arkadaşlarım bizim yaşadığımız problemi yaşamazlar…”

‘Ucuza Birini Ayarlamışlardır!’

Ünlü şarkıcı iptalin gerekçesi olarak ”Ucuz fiyata birini ayarlamışlardır! Şu dönemde gerekli indirimler yapıldı. Hiç bilmiyoruz! Uçak biletleri bile alındı.” yorumunda bulundu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Üzülerek bildiriyorum ki yarın akşam gerçekleşmesi planlanan @titanic_deluxe_bodrum konserimiz iptal edildi. Ben hayatım boyunca bir müzisyen olarak yaşadım, ve hep öncelikle ekibim dedim. Takdir edersiniz ki tüm dünya bu korkunç dönemden geçerken ben de işlerin olması için gerekli tüm güzellikleri yapıyorum ve ben de aylardır çalışmayan ekibime iş yaratmakla yükümlüyüm. Bizde söz ağızdan çıkar . 2 Ağustos tarihimizi @kerkisolfej organizasyon firmasına kapatan @titanic_deluxe_bodrum gerekli tüm afişleri hazırlayıp menajerim @akinbuyukkaraca ya iletmiştir.Biz de anlaşmamız gereği gerekli reklama başladık. Konser tarihinden 38 saat önce gecemiz iptal edildi! Otelimiz gayet dolu bu arada Şimdi size soruyorum! Ben gelen başka konser tekliflerini değerlendiremez miydim? Bizde Tarihi kapatıp son dakika iş iptal etmek iş ahlakına aykırıdır! Hadi biz o tarihi dolduramadık diyelim (ki o tarihimiz ile alakalı opsiyon bekleyen başka kurumsal otelleriniz vardı) Bana eşlik eden müzisyen kardeşlerim başka bir soliste gidip çalabilirlerdi! Şimdi onu da yapamıyorlar! Herkesi para kazanmaktan ettiler! @titanic_deluxe_bodrum gibi büyük bir kuruma bu hareketi hiç yakıştıramadım! Şu an da otel de olup yarın akşam konserimi bekleyen tüm müşterilerimize kendi adıma özür diliyorum. Dilerim bundan sonra bu otel ile çalışacak solist ve müzisyen arkadaşlarım bizim yaşadığımız problemi yaşamazlar… Herkese tekrar iyi bayramlar…

Işın Karaca (@isinkaraca)’in paylaştığı bir gönderi ()

Öte yandan Işın Karaca’ya modacı Tanju Babacan, sunucu Özge Uzun gibi kişiler sosyal medyadan destek oldu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.