Müzikonair Işın Karaca’nın Eski Eşi Acun Ilıcalı’dan “600 Dolar” Yardım İstedi | Müzikonair
GündemSosyal

Işın Karaca’nın Eski Eşi Acun Ilıcalı’dan “600 Dolar” Yardım İstedi

Ünlü şarkıcı Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan, yapımcı Acun Ilıcalı'dan yardım istedi.

Ünlü şarkıcı Işın Karaca’nın eski eşi Sedat Doğan, yapımcı Acun Ilıcalı’dan yardım istedi. Tanzanya’da mahsur kaldığını ve Türkiye’ye dönmek istediğini söyleyen Doğan ” Acun Ilıcalı ile yıllar önce tanışıklığımız var . Bana ülkeme dönmem için yardım etmesini istiyorum ” dedi.

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak ile telefon ile görüşen ünlü fotoğrafçı ve yönetmen Sedat Doğan aç ,susuz bir şekilde sokaklarda kaldığını söyledi.Pop şarkıcısı Işın Karaca’nın eski eşi Sedat Doğan’dan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’dan yardım istedi. Vize cezası nedeniyle Tanzanya’da kaldığını söyleyen Doğan, Türkiye’ye gelmek için Ilıcalı’ya seslendi. Doğan ” Acun Ilıcalı ile yıllar önce tanışıklığımız var . Bana ülkeme dönmem için yardım etmesini istiyorum.

600 Dolar vize cezam var o yatırılırsa ülkeme geri dönebileceğim . Cezayı direk elçiliği yatırabilirler. Birde bir uçak bileti sadece o kadar ” diyerek ünlü yapımcıdan yardım talebinde bulundu. Öte yandan kızı Mia’nın babasının son durumu hakkında ünlü şarkıcıdan hiç bir açıklama gelmedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu