Köşe Yazıları

Kral Tolga Gündüz

yazar-banner-radyo-tilkisi

Herkese Merhabalar;

MüzikOnair’daki altıncı yazıma başlamadan önce biraz size kendimden bahsetmek istiyorum. Ben hemen hemen 24 saat boyunca internetten, frekanslı yayınlardan ve uydudan radyo dinleyen bir dinleyiciyim. Her ulusal radyoyu haftada 1-2 kez en az 1 saat dinlemeye çalışırım. Gün içerisinde 7 kez radyo değiştirir, her radyoya kulak veririm. Bir dinleyici olarak radyo yayınlarında hoşuma gitmeyen bir takım şeylere rastladım ve bunları size Müzik Onair aracılığıyla ulaştırmak istedim. Eğer siz de radyo dinler tarafınıza güveniyorsanız bana [email protected] mail adresiyle ulaşabilirsiniz. Bu yazıda bir radyoyu değerlendirmek yerine son zamanlarda Kral Grubu’nda yaşanan Tolga Gündüz’ün başarısını sizlere aktarmak istiyorum…

Abdullah Özdoğan yıllarca Kral Grubu’nda resmen krallığını ilan etmişti. Zamanla Gezegen Mehmet’in sağ kolu olmuş hatta önüne bile geçmişti. Her şeye karar veren adam rolündeydi. Gerçekten o mu karar veriyordu yoksa söyleneni mi yapıyordu onu bilmiyoruz. Söylenenlere göre; Gezegen iyi polis, Özdoğan kötü polisi oynuyordu. Fakat bu oyuna kendini fazla kaptıran Abdullah Özdoğan bir gün kayaya çarptı ve ayrıldı.

Şimdilerde onun koltuğuna Tolga Gündüz oturdu. İddialara göre sanatçılar, yapımcılar, rotasyonlar artık onun kontrolünde. Yalnız tek bir fark var Tolga Gündüz yıllardan beri hep iyi polisi oynar ve kimseyle arasını bozmaz deniliyor.

Yani şu anda Kral Grubunun Kralı Tolga Gündüz diyebiliriz rahatlıkla.

Kulislerdeki fısıltılara göre; Tolga Gündüz bu görevini uzun yıllar yapar, etliye sütlüye karışmaz, “Kraldan çok Kralcı olmaz” deniliyor.

Abdullah Özdoğan dönemimde arka planda bırakılan veya arka planda kalan Tolga Gündüz şuanda tamamen ön saflarda yerini almış bulunuyor.

Hatta Gezegen Mehmet’in siyasi çalışmaları, hükümeti memnun etmek için kendiliğinden üstlendiği yoğun görevleri nedeniyle Müzik tarafındaki işi tamamen Tolga Gündüz’e bıraktığı söyleniyor.

Zaten her zaman çok yoğun olan Mehmet Akbay’ın böyle güveneceği ve sektörle arası iyi olan birine ihtiyacı vardı, Gündüz bu göreve tam oturdu.

Aksi takdirde herkesle kavga eden bir çalışanın eninde sonunda zararı Gezegen Mehmet’e dönüşü olumsuz olacaktı. Bu nedenle böyle bir operasyon yapıldı, şeklinde kulislerde konuşuluyor.

Sektörün çok olumlu baktığı ve desteklediği yılların radyocusu Tolga Gündüz’ün yeni pozisyonunda başarılarının devamını diliyoruz.

Radyo Tilkisi | MüzikOnair

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu