AkustikAlbüm & SingleMüzikVideo

Merve Yılmaz – Yeter ( Akustik) Tüm Dijital Platformlarda!

Merve Yılmaz’ın ikinci solo teklisi “Yeter-Akustik” Ada Müzik ve DEM’S ortak yapımıyla dinleyici ile buluştu!

Merve Yılmaz’ın ikinci solo teklisi “Yeter-Akustik” Ada Müzik ve DEM’S ortak yapımıyla dinleyici ile buluştu!

Metin Özülkü müzik direktörlüğünde Düet Müzik Stüdyolarında kaydedilen teklinin, aranjörlüğünü Hasan Çiçek üstlendi. Sözleri Sezen Aksu’ya ait bir Atilla Özdemiroğlu bestesi olan Yeter, Merve Yılmaz’ın ilk teklisinde yorumladığı remiks versiyondan sonra şimdi akustik versiyonu ve romantik bir performans klibi ile 18 Ağustos’ta tüm dijital platformlarda dinleyici ile buluştu.

Bu yeni düzenlemede de gitarlarda Erdem Sökmen’i, vokallerde ise Özülkü Ailesini duyuyoruz.
Hakan Temur ve Volkan Günsür yönetmenliğinde hazırlanan video klip ise netd youtube kanalında yayında.
Merve Yılmaz’ın ilk solo çalışması olan “Yeter – Akustik” Ada Müzik ve DEM’S etiketleriyle tüm dijital platformlarda yerini alırken şarkının video klibi ise netd youtube kanalında yayında!

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Merve Yılmaz hakkında;

Merve Yılmaz, 2008-2012 yılları arasında Beykent Üniversite’si İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde eğitimine devam ederken, Üsküdar Musiki Cemiyeti’nin Türk Müziği eğitim programından mezun oldu. 2009 yılından itibaren, Amir Ateş, Yıldırım Bekçi, Sezen Cin Özdemir, Yahya Geylan gibi şeflerle çalışan Merve Yılmaz, 2012 yılında başladığı İcra Heyeti sanatçı kadrosundaki görevini hala sürdürmektedir.

 

 

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.