MESAM Binası Kurşunlandı! Recep Ergül’den Açıklama -
MüzikMüzik Haber

MESAM Binası Kurşunlandı! Recep Ergül’den Açıklama

Şişli'de Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği'nin (MESAM) bulunduğu iş hanının 6. katına mermi isabet etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Şişli’de, Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği’nin (MESAM) bulunduğu iş hanının 6. katına mermi isabet etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sıracevizler Caddesi Esen Sokak’taki bir iş hanının 6. katında faaliyet gösteren MESAM’a sabah saatlerinde gelen çalışanlar, camın isabet eden bir mermi dolayısıyla kırıldığını görünce durumu polise bildirdi.

Polisin olay yerinde yaptığı inceleme sonucunda yorgun bir merminin cama isabet etmiş olabileceği ihtimali üzerinde durduğu bilgisine ulaşıldı.

MESAM Başkanı Recep Ergül, yaptığı açıklamada, “Yapılacak inceleme sonucu kurumumuz, personelimiz veya yönetimimiz hedef alınmış ve bu maksatla yapıldığı tespit edilirse, her türlü hukuki hakkımızı sonuna kadar kullanacağız.” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)