Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Mete Karagöz’den ‘Eros’a Akustik Versiyon!

Mete Karagöz’den ‘Eros’a Akustik Versiyon!

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz günlerde Sony Music etiketiyle yayımlanan Mete Karagöz’ün ilk single çalışması “Eros”un akustik versiyonu da müzikseverlerle buluştu.

Sözü ve müziği Mete Karagöz’e ait olan ve sanatçının yorumculuğuyla öne çıkan şarkının akustik düzenlemesinde de Emre Parlak’ın imzası bulunuyor.

Mix-masteringi Mert Ağırlar’ın üstlendiği şarkıya renk katan vokal ve enstrümanlarda ise Emre Ay (gitar), Burak Demir (bass), Aykut Sütoğlu (klarnet), Barış Cem Songur (perküsyon) ve Özgün Uğur’un (vokal) imzası bulunuyor.

dinlemek için tıklayın

İTÜ Devlet Konservatuvarı Müzik Teorisi bölümünden mezun olan Karagöz, bugüne kadar birçok sanatçıya sahne ve stüdyo çalışmalarında eşlik etmesinin yanı sıra; müzik yarışmalarında elde ettiği birincilik ve derecelerle de hafızalardaki yerini koruyor.

Mete Karagöz’den ‘Eros’a Akustik Versiyon!

Mete Karagöz kimdir?

Mete Karagöz 19 Mart 1990 yılında İstanbul da doğdu. İlköğrenimini Yıldırım Beyazıt İÖO, liseyi ise Semiha Şakir Anadolu Lisesi’nde tamamladı. O yaşlarda aldığı müzik eğitimini devam ettirmek için İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Teorisi bölümünü kazandı. Bu süreçte çeşitli müzik yarışmalarında birincilikler, dereceler aldı. Televizyon ve radyo programlarına konuk oldu. Değerli birçok sanatçının sahne ve stüdyo çalışmalarında bulundu ve eşlik etti. Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. Sahne ve stüdyo çalışmalarının yanı sıra özel olarak bağlama, gitar, piyano, konservatuvar hazırlık, nota solfej ve şan dersleri vermektedir. Mete Karagöz sözü ve müziği kendisine ait olan ilk single çalışması “Eros”u Ağustos 2020’de Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Reklam
oduller-reklam-banner