Müzikonair Metro FM Canlı Yayınında “35 cm … Yersen” Skandalı!.. | Müzikonair
RadyoUlusal

Metro FM Canlı Yayınında “35 cm … Yersen” Skandalı!..

Dün sabah Metro FM’de Kadir Çöpdemir ile program yapan eski futbolcu Pascal Nouma’nın sözleri şok etkisi yarattı!

Dinleyenler tarafından büyük tepki alan sohbette Pascal Nouma espri yapıyım derken tabiri caizse ipin ucunu kaçırdı “35 cm … yersen” dedi.

Bu sözler sonrası Metro FM ve Pascal Nouma’dan bir açıklama gelmezken skandal sözler için Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan’dan açıklama geldi.

“RADYOLARIN DİLİ BOZULMASIN”

Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma’nın yaptığı konuşmalar bir skandaldır. Bir radyo programı toplumun her kesiminden dinlenmektedir. Aracınızla ailece bir yere giderken radyonuzu açıyorsunuz ve karşınıza  “35 cm … yersen” cümleler kuran topum ahlakını zedeleyen biri çıkıyor. Bu tür programlara asla müsaade edilmemelidir.

Metro FM’de “Ara Gaz” programında Kadir Çöpdemir ile Pascal Nouma arasında geçen diyalog utanç vericidir. RTÜK’ü göreve çağırıyoruz.

Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma’yı  Anadolu Yayıncılar Derneği olarak kınıyor, toplum ahlakına uygun programlar yapmaya davet ediyoruz.

Kaynak: gazeteciler.com

author avatar
Hilal Çağlar
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)