Mitas Müzik'ten Büyük Başarı! -
MüzikMüzik Haber

Mitas Müzik’ten Büyük Başarı!

Kataloğunda Şehinşah, Organize, Murda, Kefo ve UMK gibi önemli sanatçıların yer aldığı Mitas Müzik kuruluşundan bu yana ilk çeyrekte 100 milyon stream sayısına ulaşmayı başardı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında kurulan bağımsız müzik şirketi Mitas Müzik, 250’den fazla sanatçısı ve 1000’den fazla eseri ile dijital platformlarda 100 milyon stream sayısını geride bıraktı.

‘Herkes için bağımsız müzik’ sloganıyla müzik piyasasında güçlü bir yer edinen Mitas Müzik, sanatçılara sözleşme dayatmaması ve içeriklerine müdahale etmemesiyle adından söz ettiriyor.

Kataloğunda Şehinşah, Organize, UMK, RECO, Hypzex, Murda, Amentu, Kefo, CyberRulz gibi ülkenin önemli sanatçılarını ve içerik üreticilerini barındıran Mitas Müzik, yıl bazında iddialı yükselişini sürdüreceğe benziyor.

Müzikonair, Believe, DMC, Netd, Spotify, YouTube ve VEVO gibi güçlü iş ortaklarına sahip Mitas Müzik’i takip etmek için tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)