Müzikonair Müge Dağıstanlı: Hayatımın Hiçbir Döneminde Bu Kadar Ünlü Enflasyonuyla Karşı Karşıya Kalmadım | Müzikonair
GündemSosyal

Müge Dağıstanlı: Hayatımın Hiçbir Döneminde Bu Kadar Ünlü Enflasyonuyla Karşı Karşıya Kalmadım

Magazin basınının ünlü isimlerinden Müge Dağıstanlı, Müzikonair Magazin programında Sevtap Gül ve Özcan Beylan'ın sorularını yanıtladı.

Magazin basınının ünlü isimlerinden Müge Dağıstanlı, Müzikonair Magazin programında Sevtap Gül ve Özcan Beylan’ın sorularını yanıtladı. Magazin gazeteciliği ile ilgili tecrübelerini aktaran Müge Dağıstanlı, gündeme dair yorumlarıyla da dikkat çekti.

Aramızda Kalmasın programı sunucusu ve yorumcusu Müge Dağıstanlı Müzikonair Instagram hesabında gerçekleşen canlı yayında sektörle ilgili tecrübelerini şöyle aktardı;

İşimin kendisi hiçbir suretle zor değil. Zevkle yaptığım için artık kolay geliyor. Sadece zaman zaman muhattap kalmak zorunda olduğumuz kişiler zorlaştırıyor. ‘Ünlümsüler’ ve yarı ünlüler. Kendini tanınmış kişi olarak lanse edenlerden bahsediyorum. Onlara maruz kalınca yoruluyorum. Şöhret başka bir şey kendini şöhretli zannedenler işi zorlaştıranlar. Ünlümsüler var bir de bunun yancıları var. Asistanları falan.

1989 yılında başladım mesleğe hayatımın hiçbir döneminde bu kadar ünlü enflasyonuyla karşı karşıya kalmamıştım. Ben bile takip edemiyorum artık.

Bugün bir sürü magazin siteleri var, onların yönettiği gruplar var. Gazetecilerin yönettiği sayfalar ne kadar güvenilir, ne kadar yüksek takipçili. Uzun ömürlü olmanın tek formülü Gazetecilik tedrisatından geçmiş olmak. Her gün gazetenin kapısından içeri girmiş olmak. Kişisel olarak çok iyi insanların elinde yetiştim belki de şansım odur.

Arkadaşlarımızın şöhretli insanlarla röportaj yaparken hep güzel bir mesafede olmaları gerekiyor. Ne düşman olacaklar ne de fan kulübü üyesi gibi davranacaklar. Mesafeyi korursanız, saygıyla sevgiyle uzun ömürlü oluyor.

canlı yayın tekrarı için tıkla

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu