Müzikonair Murat Boz Evine Kemal Sunal Köşesi Yaptırdı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Murat Boz Evine Kemal Sunal Köşesi Yaptırdı

Murat Boz, geleneği bozmayarak kazancını gayrimenkulde değerlendirmeye karar verdi. Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Murat Boz Levent'te bir villa satın aldı ve bu villayı özel bir Kemal Sunal köşesi ile dekore etti.

Murat Boz, geleneği bozmayarak kazancını gayrimenkulde değerlendirmeye karar verdi. Müge Dağıstanlı’nın haberine göre, Murat Boz Levent’te bir villa satın aldı ve bu villayı özel bir Kemal Sunal köşesi ile dekore etti.

Murat Boz’un gayrimenkul yatırımı yaptığı Levent’teki havuzlu villanın değeri tam 50 milyon lira olarak belirlendi. Boz, satın aldığı villa üzerinde önemli değişiklikler yaparak kişisel zevkine uygun hale getirdi.

Özellikle dikkat çeken detaylardan biri ise villa içerisinde oluşturulan özel Kemal Sunal köşesi. Müge Dağıstanlı’nın aktardığına göre, bu köşede Kemal Sunal’ın fotoğrafları, filmlerinde kullandığı bazı aksesuarlar ve filmlerinin arşivi bulunuyor. Bu özel köşe, Murat Boz’un Kemal Sunal’a olan hayranlığını ve onun sinema mirasına duyduğu saygıyı yansıtıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu