Müzikonair Murat Boz’dan Hadise’ye Övgü Dolu Sözler: Onu Anlatmaya Kelimeler Yetmez! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Murat Boz’dan Hadise’ye Övgü Dolu Sözler: Onu Anlatmaya Kelimeler Yetmez!

Ünlü şarkıcı Murat Boz meslektaşı Hadise'den övgü dolu sözlerle bahsetti. Geçtiğimiz haftalarda Hadise ile Amerika'da sahneye çıkan Murat Boz, ''Hadise'yi anlatmaya kelimeler yetmez'' dedi.

Ünlü şarkıcı Murat Boz meslektaşı Hadise’den övgü dolu sözlerle bahsetti. Geçtiğimiz günlerde Hadise ile Amerika’da sahneye çıkan Murat Boz, ”Hadise’yi anlatmaya kelimeler yetmez” dedi.

Gazetecilerin son günlerde erkek ünlülerin estetik yaptırmasıyla ilgili düşüncelerini sorması üzerine Murat Boz, “Herkes nasıl mutluysa öyle yapsın, kişisel mutluluklar çok daha önemli” şeklinde konuştu. Bu sırada araya giren İbrahim Büyükak ise esprili bir dille, “Benim o kadar param yok, kendime estetik yaptırmaya kalksam param yetmez zaten” diyerek herkesi güldürdü.

‘Hadise’yi Anlatmaya Kelimeler Yetmez’

Manhattan, New York City Center’da Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlamak amacıyla düzenlenen konserde, yaklaşık 2 bin 500 izleyiciye unutulmaz bir gece yaşatan şarkıcı, Hadise ile birlikte sahneye çıktı. Amerika’da ilk konserini gerçekleştiren sanatçı, bu deneyim hakkında duygularını paylaşarak, “Çok güzel karşılandık. Hadise’yi anlatmama kelimeler yetmez, müthiş eğlendik. Sahne performansımızda evimizde gibiydik” dedi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)