Müzikonair Mustafa Sandal Cadılar Bayramı Kutlamalarına Tepki Gösterdi | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Mustafa Sandal Cadılar Bayramı Kutlamalarına Tepki Gösterdi

Mustafa Sandal, Cadılar Bayramı kutlamalarına tepki gösterdi. Sosyal medyada paylaşımda bulunan Mustafa Sandal, ''Bu Pagan geleneği nasıl bize bulaştı?'' dedi.

Mustafa Sandal, Cadılar Bayramı kutlamalarına tepki gösterdi. Sosyal medyada paylaşımda bulunan Mustafa Sandal, ”Bu Pagan geleneği nasıl bize bulaştı?” dedi.

”Bir Pagan geleneği nasıl bize bulaştı? Ne cadısı, ne kostümü, ne şekeri, ne alaka! Görüyorum ki, bu akşam ortalıkta hiçbir problem yokmuşçasına en çoşkulu şekilde birileri cadılar bayramını kutluyor. Ya siz başka bir paralel evrende yaşıyorsunuz ya da biz bambaşka bir gerçeklik yaşıyoruz! Yaşanan kıyamet boyutundaki vahşeti pas geçip, pagan adetinize olan sadık duruşunuz enteresan. Kusura bakmayın ama ‘cadılar bayramı’ tamamen bir saçmalık!”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)